nový apartman Dorfgastein

Cena 307 295,- Euro+nábytek

Kód nemovitosti 1032

plocha cca 60 m2, 

slunný apartman

orientace jih

plánované dokončení podzim 2022

NOVOSTAVBA

 

Novostavba ve čtvrti Unterberg / Dorfgastein

Pronájem prázdninovým hostům (turistické použití)

Výborná KAPITÁLOVÁ INVESTICE s dobrou návratností

Tento prázdninový byt je jednou z celkem 15 bytových jednotek rozdělených na 3 stavby v projektu „Unterberg“ / Dorfgastein.

Zvláštností tohoto projektu je schválení obce a státu Salzburg pro turistické účely (soukromý pronájem prázdninovým hostům). Speciální nabídka pro INVESTORY, ale i pro všechny ostatní zájemce. Pronájem je plně organizovaný- provozovatelem / pronajímatelem je dlouholetá, úspěšná místní turistická společnost. Ta se stará o celý proces pronájmu. Počínaje reklamou a péčí o hosty, fakturací s majiteli a konče závěrečným úklidem.

Zde nabízený BYT typu A2 má celkem zhruba 63m ² 

ČLENĚNÍ PROSTORU: Prostorná předsíň je vybavena praktickou šatnou. Světlá koupelna je plně vybavená a má velké okno. Vedle je oddělená ložnice. Velký a světlý obývací pokoj s jídelním koutem je orientován na jihozápad a nabízí přístup na velký slunný balkon. Gauč lze rozložit na manželskou postel.

Stavební povolení již bylo vydáno. Budova bude dokončena na podzim 2022. Byt bude kompletně zařízen a vybaven za příplatek – od známého výrobce nábytku Voglauer. Náklady na to se pohybují kolem 22 000 EUR.

Poloha: Dorfgastein je první místo v údolí Gastein – jen pár minut jízdy od Bad Hofgasteinu .