2-pokojový apartman Bad Gastein
Cena 190 000,- Euro
Kód nemovitosti 1010
2-pokojový apartman
výhled na jih
poblíž centra městečka
privátní garáž
2pokojový HOLIDAY APARTMENT
v blízkosti centra Bad Gasteinu s jižní orientací a SOUKROMOU GARÁŽÍ
Tento 2pokojový HOLIDAY APARTMENT se nachází nedaleko Mozartplatz a dolního centra s vodopádem a novým hotelovým souborem Straubingerplatz v Bad Gasteinu.
Byt o velikosti cca 49 m² (čistá obytná plocha) se nachází ve 2. patře a je prakticky rozdělen:
Ve vstupní části jsou šatní skříně od podlahy ke stropu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Samostatná ložnice nabízí dostatek prostoru pro velkou manželskou postel a skříně.
Velké jižně orientované okno zde příjemně prosvětluje prostor. Obývací pokoj má velký jídelní stůl. Také gauč, který lze rozložit na dvoulůžko najde zde místo.
Kuchyň je propojena s obývacím pokojem. Tato je umístěna v samostatném výklenku a díky svému rohovému tvaru nabízí dostatek prostoru .
Jižně orientované průčelí okna do velké lodžie se táhne přes celou šířku místnosti až ke stropu. Ze slunné lodžie si můžete vychutnat jasný výhled na Graukogel a okolní hory.
Kupní cena zahrnuje soukromé PODZEMNÍ PARKOVÁNÍ u domu.
V této lokalitě v Bad Gasteinu se garážová stání prodávají za 20 000 až 25 000 EUR.
Původní okna jsou již vyměněna za dvojitá izolační okna. Byt je celkově v dobrém a čistém stavu.
Doporučuje se renovovat podlahu v předsíni i v ložnici.
V suterénu domu je vlastní komora, společná prádelna a úschovna kol a lyží.