nový apartman Dorfgastein/Unterberg

Cena 253 619,- Euro

Kód nemovitosti 1020

novostavba

moderní design s dobovým nádechem

použití kvalitních materiálů

skvělá poloha

moderní technologie výstavby

  NOVÁ STAVBA v Gasteinu Okres Unterberg/Dorfgastein s povolením k soukromému pronájmu prázdninovým hostům (turistické využití)                    
výborná KAPITÁLOVÁ INVESTICE s dobrou návratností.
Rekreační byt nabízený k prodeji je jednou z celkem 18 bytových jednotek (rozdělených do 3 budov, každá po 6 apartmánech)  Zvláštní na tomto projektu je souhlas obce a spolkové země Salcbursko s turistickým využitím (soukromý pronájem prázdninovým hostům).
Speciální nabídka pro INVESTORY, ale i pro všechny ostatní zájemce, tyto byty mají co nabídnout. Je zde také možnost využití jako hlavní rezidence.
Pronájem je plně organizovaný, provozovatel/pronajímatel je přímý soused (3hvězdičkový hotel s farmou), dlouholetý úspěšný podnik v cestovním ruchu. Organizuje celý proces pronájmu jako je: reklama, nepřetržitá osobní péče o hosty, úklid apartmánů, vyřízení s majiteli a vše ostatní.
Zde nabízený apartman typu A5 má celkem asi 45 m² dokonale rozdělené obytné plochy.
Jak můžete jasně vidět na obrázcích, všechny pokoje jsou otevřené až po střechu a zprostředkovávají prostorný pocit bydlení.
ROZDĚLENÍ POKOJŮ: Prostorný prostor předsíně/síně je vybaven praktickou šatnou. Moderní koupelna se sprchovým koutem v úrovni podlahy. Vedle je samostatná útulná ložnice. Velký, slunný a světlý obývací pokoj s jídelnou u okna je orientován na jihozápad a nabízí přístup na široký balkon. Multifunkční dvoulůžková pohovka jako další spaní pro další 2 osoby, moderní plně vybavená kuchyň.
Byty a všechny 3 budovy jsou již hotové.
 Byt je kompletně zařízen a vybaven od známého výrobce nábytku HOTEL CONCEPT Voglauer. Náklady na to se pohybují kolem 23 000,00 EUR.
POLOHA: Dorfgastein je první místo v Gasteinertalu – jen pár minut jízdy od Hofgasteinu – s venkovským nádechem, ale s trendem doby. Fyzická i psychická relaxace zde probíhá téměř automaticky.
S lyžařským areálemGastein/Dorfgastein
/Großarl propojujícím údolí je to zážitek v zimě i v létě.