nový luxusní apartman Bad Gastein

Cena 404 390,- Euro

Kód nemovitosti 1042

lukrativní lokalita

fantastický výhled

luxusní nový apartman

slunné místo

Apartman v prestižní lokalitě v Bad Gasteinu.

Exkluzivní NOVÝ BYT na Sonnenplatz s fantastickým výhledem ,přesto téměř v historickém centru.

Jsme rádi, že Vám zde můžeme nabídnout velmi speciální nové byty k prodeji.

Nabízený byt je ve svahu se zahradou, s velkou terasou a pěknými keři – soukromá zahrada.

S podporou – VORORT ARCHITEKTEN van de alps – jsme navrhli budovu, která odráží ducha doby a je přizpůsobena prostředí. Šetrné k životnímu prostředí, udržitelné a přizpůsobené potřebám budoucích obyvatel.

Tento stavební projekt charakterizují především následující zvláštnosti. OTEVŘENÝ VÝHLED: Každá obytná jednotka má OTEVŘENÝ VÝHLED na hory všude kolem, na celé údolí Gastein a na historické staré město Bad Gastein se světoznámým vodopádem.

CENTRÁLNÍ POLOHA:

Blízko centra a přesto naprosto klidná. Do centra a všech dalších důležitých míst a zařízení se dostanete pěšky za pár minut. Přes známou Reitlprommenade, která vede téměř po rovině až do centra. Vrcholem je zimní večerní procházka.

 Nová budova ALPEN-SINFONIE, v Toscaniniweg, se nachází na nejslunnějším místě v Bad Gasteinu. Abyste si mohli štědře užívat slunce,

VŠECHNY JEDNOTKY MAJÍ VELKÉ (jihozápadní) SLUNEČNÍ TERASY.

FLEXIBILNÍ VELIKOSTI BYTU:

V současné době jsme stále velmi flexibilní, pokud jde o prostorové uspořádání bytů a velikosti bytů.

Předem se plánují: 3pokojové apartmány s obytnou plochou přibližně 65 až 67 m², 3pokojové byty s přibližně 70 až 82 m² obytné plochy, 4pokojové byty s přibližně 100 až 120 m² obytné plochy a 3 až 5 pokojové podkrovní apartmány s přibližně 100 m² až 250 m² obytné plochy.

V současné době je stále možná celá část domu s vlastním vchodem.

KVALITNÍ VYBAVENÍ:

Všechny byty jsou vybaveny odolnými kvalitními dubovými podlahami, terasy jsou vybaveny palubkami z termální borovice. Dřevěná a hliníková okna s trojskly a komfortním podlahovým vytápěním zvyšují faktor pohody. Inteligentní systém chytré domácnosti zjednodušuje ovládání vytápění a osvětlení. ENERGETIKA A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: Nová budova (chytrá budova) bude postavena v současnosti nejúčinnějším nízkoenergetickým způsobem výstavby. Energii dodávají vzduchová tepelná čerpadla a fotovoltaický systém. Nízká potřeba vytápění, PEB A++, CO2 A++, fGGG A+

ROZLOŽENÍ POKOJŮ: Zde nabízený byt je prostorný, příjemný. Všechny pokoje jsou obzvlášť prostorné. Rozloha bytu by umožnila i několik místností, které můžeme také nabídnout. 2. malý patrový pokoj se světlým oknem od podlahy ke stropu.