2-pokojový apartman Bad Gastein (1014)

Cena 225 000,- Euro

Kód nemovitosti 1014

orientce západ

vlastní zahrádka 17m2

lodžie

klidná lokalita

výhled n golfové hřiště

 

2-pokojový včetně lodžie a soukromé zahrady se slunnou západní orientací

Tento HOLIDAY APARTMENT se nachází na Badbergstrasse, na slunném, klidném a ničím nerušeném svahu s výhledem na golfové hřiště Gastein.

Absolutním bonusem je soukromá zahrada s téměř 17 m².

 Světlý obývací pokoj je vybaven velkými okny přes celou šířku místnosti. Jídelní stůl a pohodlná lavice jsou umístěny na malé plošině. To znamená, že pohled na Gasteinské údolí a okolní hory je zevnitř ještě příjemnější.

V zadní části je rohová pohovka. Tu lze rozložit na dvoulůžko a tím nabízí další možnost spánku. Lodžie je propojena s obývacím pokojem. Ta vede do zahrady a lze ji využít jako další úložný prostor nebo vybavit malým stolkem a židlemi

Ložnice je oddělena od obývacího pokoje a je přístupná dvěma posuvnými dveřmi. Je zde také velké okno. Kromě dvoulůžka je zde dostatek místa i pro skříně.

Koupelna se sprchovým koutem a vanou, stejně jako kuchyně jsou v čistém a dobrém stavu. Původní okna jsou již vyměněna za izolační dvojskla.

!!! kromě soukromého rekreačního domu je zde povolen také pronájem prázdninovým hostům (turistické využití). Samozřejmě je možné i hlavní bydliště.

Obecná parkovací místa jsou  za domem.

Zastávky skibusů se spoji všemi směry jsou nedaleko.