nový luxusní apartmán Gastein/Dorfgastein (1020)

Cena 253 619,- Euro

Kód nemovitosti 1020

kapitálová investice s dobrou návratností

pronájem prázdninovým hostům možný

kompletně zařízený a vybavený

Chata HOLIDAY penthouse NOVOSTAVBA v Gasteinu Okres Unterberg/Dorfgastein s povolením k soukromému pronájmu prázdninovým hostům (turistické využití) Nejlepší KAPITÁLOVÁ INVESTICE s dobrou návratností.

Zde nabízený rekreační byt k prodeji je jednou z celkem 18 bytových jednotek (rozdělených na 3 chaty, každá po 6 apartmánech) v projektu novostavby „Chalet-Apartment-Unterberg“ v GASTEIN (Dorfgastein / Unterberg).

Zvláštností tohoto projektu je souhlas obce a spolkové země Salcbursko s turistickým využitím (soukromý pronájem prázdninovým hostům).

Pronájem je kompletně organizovaný 3 -hvězdičkovým hotelem s farmou – podnik v cestovním ruchu, který je úspěšný již mnoho let a je v bezprostřední blízkosti nabízené nemovitosti. ( organizuje celý proces pronájmu jako je: reklama, nepřetržitá osobní péče o hosty, úklid apartmánů, vyúčtování s majiteli a vše ostatní)

. Zde nabízený PENTHOUSE typu A5 má celkem asi 45 m² dokonale členěné obytné plochy. Jak je dobře vidět na obrázcích, všechny pokoje jsou otevřené až po střechu a zabezpečují prostorný pocit bydlení.

ROZLOŽENÍ MÍSTNOSTI:

Prostorný prostor předsíně/chodby je vybaven praktickou šatnou. Moderní koupelna se sprchovým koutem v úrovni podlahy. Vedle je oddělená ložnice. Velký, slunný a světlý obývací pokoj s jídelnou a oknem je orientován na jihozápad a nabízí přístup na široký balkon. Multifunkční dvoulůžková pohovka jako další místo na spaní pro 2 osoby, moderní kompletní kuchyně.

Byt je kompletně zařízen a vybaven od známého výrobce nábytku HOTEL CONCEPT Voglauer ( v hodnotě 23 000,00 EUR.)