Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim 

Bad Kleinkirchheim je obec v Rakouské spolkové zemi Korutany v okrese Spittal an der Drau. Bad Kleinkircheim leží v údolí pohoří Nockberge. Obec je rozdělena na tři katastrální celky: Kleinkirchheim, Sankt Oswald a Zirkitzen.

V regionu Bad Kleinkirchheim na vás čeká pestrá škála aktivit. Objevte alpský svět Karinthian Nockberge při pěší turistice nebo na kole, odpočiňte si v jedněch ze dvou místních termálních lázní regionu nebo si užijte rozsáhlou nabídku vodních sportů v Brennsee.

Další z krásných lyžařských středisek v Rakousku!

Mezi 1 100 a 2 055 metry nad mořem si můžete vychutnat úchvatný panoramatický výhled na jižní alpský svět v celém lyžařském areálu.

Na více než 100 kilometrech sjezdovek nic nestojí v cestě lyžařskému potěšení lyžařů a snowboardistů: široké, rozsáhlé sjezdovky jsou vhodné zejména pro začátečníky , rodiny i středně pokročilé lyžaře vzhledem k jejich různým úrovním obtížnosti.

Pokročilí lyžaři a profesionálové se mohou těšit na osm kilometrů černé sjezdovky včetně slavného sjezdu Světového poháru „Korutany – Franz Klammer“.

Celkem 24 vleků zajišťuje rychlou a bezpečnou dopravu na vrcholky hor bez dlouhých čekacích dob

750 km cyklostezek a turistických stezek  vás v létě zavedou  téměř k vrcholkům hor a odmění vás úchvatným výhledem do okolí.

Milovníky golfu přivítá 18-ti jamkové  hřiště v místním golfovém resortu.

Relaxaci a vodní radovánky si můžete dopřát v místních termálních lázních.  Thermal Römerbad vás zaujmou svou nesrovnatelnou saunovou a wellness nabídkou  lázně St. Kathrein svou největší vodní hladinou ze všech karintských termálních lázní a 86 metrů dlouhou skluzavkou. 

Více informací najdete na

https://www.badkleinkirchheim.com/