Schladming -Dachstein

Schladming – Dachstein

Schladming-Dachstein

Od mohutných jižních stěn hory Dachstein až po pohoří Schladminger Tauern se mohou návštěvníci sedmi turistických center těšit z širokého výběru různých nabídek a také se nechat okouzlit originálním venkovským charakterem tohoto regionu.

Obce SchladmingRamsau am DachsteinHaus-Aich-Gössenberg,   Gröbminger Land, Öblarn-Niederöblarn,  Naturpark Sölktäler a Grimming-Donnersbachtal  společně tvoří region Schladming-Dachstein ,který je skvělou destinací pro letní i zimní pobyt.

Lyžařská oblast 4 hor u Schladmingu zahrnuje Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm a umožní vám úžasné lyžování v krásné atmosféře rakouských Alp.

Jedinečné zážitky a radost z fantastického sjezdového lyžování v nadmořské výšce 2 700 metrů nad mořem vám zaručuje nedaleký ledovec Dachstein.

Známá a oblíbená oblast zimních sportů Schladming-Dachstein se v létě promění v nepopsatelně krásný ráj pro pěší turistiku.

Každý milovník pěší turistiky si zde najde tu svou zamilovanou trasu či stezku. Ať dáváte přednost umírněnému putování s celou rodinou nebo patříte ke skalním sportovcům, kteří zdolávají i ty nejstrmější horské vrcholy – všichni si zde přijdete na své!