Zell am See – Kaprun

Zell am See – Kaprun

ZELL AM SEE – KAPRUN – prožitky po celý rok

Sněhově bílý ledovec, hory tyčící se k nebesům, křišťálově čistá jezera.

V jedinečném přírodním ráji na okraji Národního parku Hohe Tauern najdou v létě i v zimě sportovci, milovníci aktivní dovolené, rodiny a všichni ti, kdo hledají odpočinek, rozmanitý svět zážitků – od  ledovce Kitzsteinhorn přes pozoruhodná panoramata, které nabízí vrchol  Schmittenhöhe, až po křišťálově čistou vodu jezera Zeller See.

Sjezdovky se 100% jistotou skvělých sněhových podmínek v ledovcové lyžařské oblasti Kitzsteinhorn a vyhlídková plošina ledovce Kitzsteinhorn nadchnou hosty po celý rok. Stejně tak návštěvníky potěší i samotná hora Schmittenhöhe, která nabízí špičkové turistické trasy v létě a rozmanitý výběr sjezdovek během zimy. Velkolepý výhled na horské vrcholy podpoří jistě tento prožitek.

Projížďka lodí po jezeře Zeller See, vysokohorská přehradní jezera u Kaprunu, soutěska Sigmund-Thun-Klamm nebo golf na Leading Golf Course Zell am See-Kaprun o 36 jamkách patří k perfektním letním zážitkům. Uvolnění a relaxaci naleznete v TAUERN SPA, v jedné z nejmodernějších wellness oáz v Alpách.

Více informací najdete na

https://www.zellamsee-kaprun.com/cs